W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów w czasie pandemii, oferujemy możliwość wykonania testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 i badań ilościowych na obecność przeciwciał po przebyciu COVID-19.

  • Jeśli podejrzewasz u siebie zarażenie koronawirusem, w naszym centrum medycznym możesz wykonać szybki test antygenowy PANBIO ABBOTT. Test wykonuje się z próbki wymazu z nosogardzieli i wykrywa on białka otoczki wirusa SARS-CoV-2. Badanie nie wymaga specjalistycznych metod laboratoryjnych i dlatego wynik otrzymasz już po 15 minutach. Test realizujemy komercyjnie – możesz go wykonać w naszej placówce od poniedziałku do piątku od 22.00 do 6.00, a w soboty i niedziele od 15.00 do 6.00.
  • Masz już za sobą chorobę COVID-19? Jesteś już po szczepieniu i chcesz sprawdzić, jaki masz poziom przeciwciał? W naszej placówce możesz wykonać badanie „Koronawirus SARS-CoV-2 przeciwciała neutralizujące anty-ilościowo”. Badania pozwala na ilościowy pomiar stężenia przeciwciał przeciwko białku S wirusa SARS-CoV-2 i daje wiarygodną ocenę statusu serologicznego i poziomu nabytej odporności. Badanie wykonujemy z próbki krwi. Wymaga więc specjalistycznych metod laboratoryjnych, dlatego wynik dostępny jest po 1-3 dniach. Badanie realizujemy komercyjnie – możesz je wykonać w naszym punkcie pobrań od poniedziałku do piątku od 6.00 do 13.00, a w soboty i niedziele od 8.00 do 11.00.

Aby otrzymać  szczegółowe informacje, zadzwoń do nas pod numer 22 851 06 65 lub
zapytaj pracownika naszej recepcji
(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).
 
Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Górnośląska
​​​​​​ul. Górnośląska 4a
00-444 Warszawa